Baltijas Jumiķu čempionātā 2014 PRODUS SIA izcīna pirmo un otro vietu!

  • Baltijas Jumiķu čempionātā 2014 PRODUS SIA izcīna pirmo un otro vietu!
  • Baltijas Jumiķu čempionātā 2014 PRODUS SIA izcīna pirmo un otro vietu!
Baltijas atklātajā jumiķu čempionātā, kas norisinājās 23. un 24.maijā Ērgļos, “Produs Metal” (Produs) komanda ieguva pirmo vietu dakstiņu jumta ieklāšanas disciplīnā, kā arī otro vietu junioru sacensībās skārda jumtu likšanā.

Dakstiņu jumta ieklāšanas disciplīnā Produs pārstāvēja meistari Raimonds Šusts un Gatis Vilks, savukārt Ruslans Mahliņecs un Deivids Romanovs piedalījās skārda jumta ieklāšanas disciplīnā junioriem.

Rinalds Savčuks, Produs projektu vadītājs ir gandarīts par komandas darbu: “Meistari kārtējo reizi pierādīja savu profesionalitāti, kas ir būtiski ne tikai šādās sacensībās, bet arī ikdienā, veicot jumtu montāžas. Tieši tādēļ sadarbojamies – svarīgi ir kā augstas kvalitātes materiāli, kas gan ievērojami atvieglo meistaru darbu, gan nodrošina garantiju klientam, tā arī profesionāli meistari, kas ir sava darba entuziasti un ir ieinteresēti darba rezultātu kvalitātē. Tie arī ir mūsu pīlāri, uz kā balstām savu darbību.”

Atklātajā Baltijas jumiķu čempionātā sacentās jumiķi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, uz jumta imitācijas stendiem klājot dažādu veidu jumta segumus – skārda, dakstiņu, bitumena šindeļu u.c, demonstrējot arī dažādu jumta elementu – skursteņa, jumta logu, lietus ūdens noteku – pareizu iestrādi.

R.Savčuks arī norāda, ka, viņaprāt, šādi, ar būvniecību saistīti, pasākumi būtu plašāk jāpopularizē, jo īpaši tagad, kad nozarei ir pievērsta pastiprināta uzmanība. Jumta izvēle mājai ir ilgtermiņa lēmums, kur cena nav un nevar būt noteicošais faktors. Šādu pasākumu laikā jebkuram ir iespēja vērot, klātienē konsultēties ar speciālistiem, kā arī veicināt izpratni par materiālu izvēli, papildelementiem, atrast tieši sev piemēroto materiālu, veidu un papildelementus.

Produs Metal pieejami dažādu veidu jumtu segumi ar garantiju līdz 50 gadiem, sertificēti jumiķu instrumenti, jumtu papildelementi un izolācijas materiāli, kā arī jumta logi. Produs komandā strādā eksperti ar vairāk kā 10 gadu pieredzi metālu jumtu nozarē, kā arī atzīti jumiķi.

About the Author:

Loading...