Slide toggle

SCHIEDEL Dūmvadi | Skursteņi |

UZŅĒMUMA SCHIEDEL VĒSTURE

Pasaules slavenā tirdzniecības zīme Schiedel radās pilsētā Erbaha Ulmā. Tieši tur senators Friedrich Schiedel 1946.gadā nodibināja uzņēmumu “Schiedel dūmvadi”.

Nelielā rūpnīca, kas ražoja moduļdūmvadus, ātri vien attīstījās par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Eiropā, kurā ražoja dūmvadu sistēmas jaunbūvēm. Jaunākie risinājumi dūmvadu tehnikā, tādi kā izolētu dūmvadu sistēmu ar vēdināšanas kanāliem izveide, daudzdzīvokļu māju dūmvadu sistēmu izstrāde, dūmvadi no keramikas un metāla, nemitīga ražošanas procesu uzlabošana un attīstība, izveidoja uzņēmumu Schiedel par nepārprotamu līderi savā jomā.

Vadošās pozīcijas pasaules tirgū nosaka ražoto izstrādājumu drošība un uzticama darbība, kā arī piederība pie stipra starptautiska koncerna, dod mums pārliecību, dod mums vairāk iespēju ne tikai attīstīt mūsu programmas saskaņā ar mūsdienu prasībām, bet arī tikt galā ar daudzpusīgiem uzdevumiem, kurus uzdos nākotne. Viens no mūsu stratēģiskiem uzdevumiem šodien ir kompānijas Schiedel darbības sfēras paplašināšana pasaules mērogā

Instalēšanas norādījumi Schiedel dūmvadu RONDO PLUS

Loading...