BIKROELAST

Uzkausējamie materiāli iedalās 4 klasēs: premium, biznesa, satndarta un ekonomiskā. Galvenās atšķitības starp klasēm ir kalpšanas ilgums, mehāniskās īpasības, karstum- un aukstumizturība.

TECHNOELAST ir “PREMIUM”

klases materiāls ar kalpošanas ilgumu 25-30 gadi. Technoelast ir piemērots ēku jumta seguma ierīkošanai, pamatu hidroizolācijai un citām konstrukcijām ar augstām uzticamības prasībām dažādos klimatiskajos apstākļos. Technoelast stihija- polarās nakts aukstums un patstāvīgs gruntsudens spiediens, Technoelastu izmanto tur, kur citi materiāli nespēj nodrošināt nepieciešamo aizsardzību no ūdens. Technoelasts ir vienmēr tur, kur irrealizetivisnopietnākie un ambiciozie būvniecības projekti, Technoelast ir tur, kur ir vajadzīga visaugstākās klases aizsardzība.

UNIFLEKS ir “BIZNESA”

klases materiāls ar kalpošanas ilgumu 15-20 gadi. Mūsdienīgo būvniecības projektu realizēšana prasa visjaunāko materiālu un tehnoloģiju pielietošanu. Unifleksa izmantošanaļau jātri un efektīvi risināt ēku hidroizolācijas uzdevumus. Unifleks ir piemērots ēku, kā arī citu konstrukciju jumtu seguma ierīkošanai dažāsos klimatoskajos apstākļos.

BIPOL ir ”STANDARTA”

klases materiāls ar kalpošanas ilgumu 10-15 gadi. Bipol materiāls ir piemērots jumtu, ar nelielam prasībām, ierīkošanai, kā arī ēku pamatu hidroizolācijai. Augstās SBS-bitumu saķeres īpašības ļauj uzkausēt Bipolu praktiski uz jebkurām horizontālām, vertikālām, slīpām nedegošām virsmām.

BIKROELAST un ECOFLEKS IR “EKONOMISKĀS”

klases materiāli ar kalpošanas ilgumu 10 gadi. Bikroelast materiāls – ir trīs gadu kopīgas, Techonikol un vadošo naftas pārstrādes institūtu speviālistu, sadarbības rezultāts. Izmantojot speciālas piedevas bituma ražošanas procesā, Technonikol speciālisti spējapiešķirt bitumena sastāvam unikālus saistvielu parametrus. Bikroelsat šodien ir vienīgais Technonicol materiāls, kura ražosanas procesā ir izmantota šāda bituma modifikācijas tehnoloģija.

Refine Products

BIKROELAST

BIPOL

TECHNOELAST

UNIFLEKS

Show:
Sort By: