LogicRoof PVC membrāna V-RP

LogicRoof PVC polimēra membrāna

Vienslāņa hidroizolācijas membrāna uz plastificēta PVC bāzes. Standarta krāsa – gaiši pelēka. Tiek ražota 2,05 x 25-15m ruļļos atkarībā no materiāla biezuma:

 1. LogicRoof PVC membrāna V-RP 1.2mm, pelēks, 51.25m2/rullis
 2. LogicRoof PVC membrāna V-RP 1.5mm, pelēks, 41m2/rullis
 3. LogicRoof PVC membrāna V-RP 1.8mm, pelēks, 30.75m2/rullis
 4. LogicRoof PVC membrāna V-RP 2.0mm, pelēks, 30.75m2/rullis

 

V-RP ir PVC membrāna, kas armēta ar poliestera tīklu. Izmantošanas joma: mehāniski stiprināmi jumta segumi. Poliestera armējums neļauj materiālam sarukt, saglabājot tā elastīgumu. Tieši no armējuma ir atkarīgi membrānas izcilie stiprības raksturojumi.

LogicRoof polimēra PVC membrānas tiek izmantotas kā jumtu sistēmu, pamatu un tuneļu hidroizolācija. LogicRoof PVC membrānas tiek ieklātas vienā kārtā un sametinātas ar karstu gaisu, izmantojot automātiskas iekārtas. Membrānas ir ārkārtīgi izturīgas pret klimata iedarbību un tiek izmantotas visos klimatiskajos rajonos saskaņā ar Celtniecības normām un noteikumiem SNiP 23-01-99. Aizliegta tieša saskare ar visiem materiāliem, kas satur bitumenu un šķīdinātājus, kā arī ar putupolistirola un poliuretāna materiāliem.

Materiāla raksturojumi:

ParametrsVērtība
Polimēra veidsPVC
Armēšanapoliesters
Biezums, mm1,2–2,0
Stiprība ar maksimālo spriegumu, MPa>20
Trūkšanas izstiepums, %, ne mazāks par> 90
Ūdens uzsūcamība pēc masas, %, ne lielāka par0,3
5 mm brusas elastīgums, °С-45
Degtspējas grupaG1 (1,2 mm), G2

Rūpnīca LogicRoof patlaban ir vismodernākā ražotne, kurā jumta seguma materiāli tiek izgatavoti ar tādu mūsdienīgu metodi kā ekstrudēšana. Tāpēc materiāli ar LogicRoof preču zīmi ir ļoti pieprasīti.

LogicRoof polimēra membrāna nozīmē:

 • nav tukšumu materiāla struktūrā;
 • augstu sastāva homogenitātes līmeni;
 • izcilus elastīguma raksturojumus.

Šo materiālu ražošanā tiek izmantotas vienīgi labākās izejvielas no Eiropas, kas iziet stingrāko kvalitātes kontroli.

Ir vērts pieminēt, ka rūpnīcā LogicRoof ražotajai jumta seguma PVC membrānai ir nulles ūdenscaurlaidība, tāpēc tā ir maksimāli noturīga pret stāvoša ūdens un ledus iedarbību. Šim jumta seguma materiālam ir arī neliels svars. LogicRoof PVC membrāna nerada papildu noslodzes nesošajai konstrukcijai. Augstas kvalitātes stabilizatori un piedevas, kas samazina materiāla degtspēju, padara šādas jumta seguma membrānas vēl pievilcīgākas patērētājiem. Šis jumta seguma materiālu veids pamazām kļūst populārāks par polimēra un bitumena membrānām, jo tam ir labākie ekspluatācijas raksturlielumi un ilgāks mūžs.

Jumta seguma membrāna, kuras cena, protams, ir mazliet augstāka nekā citiem jumta seguma materiāliem, ne velti kļūst arvien populārāka! Papildus jau minētajām šā materiāla pozitīvajām īpašībām tam ir raksturīgi:

 • ārkārtīgs elastīgums (vairāk nekā 400% sintētiskā kaučuka membrānām);
 • biezums – tikai no 0,8 līdz 1,5-2 mm;
 • vidējais svars 1,3 kg uz vienu kvadrātmetru;
 • garantēts kalpošanas termiņš – 1520

LogicRoof polimēra membrāna, lai arī tās cena ir nedaudz augstāka nekā citiem jumta seguma materiāliem, bez šaubām, kalpos vairākas reizes ilgāku laiku, tātad rezultātā izmaksās Jums krietni lētāk! Polimēra jumta seguma membrānas ir vienkārši uzstādāmas un ekspluatējamas. Profesionālu strādnieku brigāde vienas maiņas laikā droši paspēs ieklāt vairāk nekā 600 kv. m jumta seguma. Polimēra membrānu jumta segumam ir liela stingrība un noturība pret UV starojumu, salnām un pārējām agresīvām apkārtējās vides iedarbībām.

Refine Products

Show:
Sort By: