Par mums

SIA "Produs" ir pazīstams uzņēmums, kas specializējas jumtu tirdzniecībā un ražošanā. Mēs vēlamies nodrošināt saviem klientiem gan augstas kvalitātes, gan vizuāli pievilcīgus jumtu risinājumus. Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un profesionāliem darbiniekiem, kas izmanto labākos materiālus un pievērš īpašu uzmanību katram ražošanas procesa posmam.

 

Mūsu sadarbības partneri ir no labākajiem nozares uzņēmumiem, un mēs esam ieguvuši ražošanas procesa kontroles atbilstības sertifikātu, kas liecina par mūsu uzņēmuma augsto standartu un atbildību pret mūsu klientiem. Mēs lepojamies arī ar to, ka piedāvājam profesionālu jumtu uzstādīšanu un tehnisko atbalstu, lai nodrošinātu, ka jūsu jumts tiks uzstādīts pareizi un kalpos jums ilgstoši.

 

Mūsu vērtības ietver ne tikai augstu kvalitāti un profesionālu pakalpojumu, bet arī klientu apmierinātību un labas sadarbības partnerattiecības. Mēs esam stabils un strauji augošs uzņēmums, kas jau vairāk kā 20 gadus darbojas šajā nozarē.

 

Ja jums ir jautājumi par mūsu produktiem vai vēlaties saņemt cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs esam gatavi palīdzēt jums izvēlēties piemērotāko jumtu jūsu vajadzībām un nodrošināt jums labu un patīkamu pieredzi!

 

 

 

Latvijas jumiķu apvienība

Latvijas Jumiķu apvienība (LJA) ir profesionāļu apvienība, kas vieno ar jumtu saistītus uzņēmumus, amata meistarus un amatniekus.


 

Jumiķu apvienība ir Latvijas Amatniecības kameras struktūrvienība kopš 15.gadsimta. Savu darbību LJA atjaunoja 1996.gadā. Kopš 2005.gada Latvijas Jumiķu apvienība ir pilntiesīga Starptautiskās Jumiķu asociācijas biedre.


 

Mūsdienās vairāk nekā 10 gadus LJA strādā, lai apzinātu un sakārtotu Latvijas jumiķu darbu, lai tas varētu brīvi attīstīties uz godīgas komercijas principiem, ievērojot pasaulē pieņemtās kvalitātes normas un prasības.


 

Tādēļ LJA nosaka šādus savas darbības mērķus:

 • veicināt kvalitatīvu jumtu segumu ieklāšanu pēc pareizām tehnoloģijām;
 • uzturēt jumiķu darba kultūru un standartus augstā līmenī;
 • izslēgt negodprātīga un nekvalitatīva jumiķu darba esamību;
 • veicināt jaunu tehnoloģiju apguvi jumtu ierīkošanas jautājumos.


 

Veiksmīgai mērķu sasniegšanai LJA nosaka galvenos darbības uzdevumus:

 • uzturēt un veicināt jumiķa amata atpazīstamību un prestižu;
 • veikt jumiķu izglītošanu un atestēšanu;
 • veikt esošo un topošo jumtu apsekošanu un ekspertīzi;
 • Latvijas vārda un interešu pārstāvēšana starptautiskā līmenī, piedaloties pasaules jumiķu čempionātos un profesionālās konferencēs;
 • veikt jumiķu darbu pasūtītāju izglītošanu un konsultēšanu par jumtu segumiem un konstrukcijām;
 • sadarbības veicināšana ar Latvijas un ārzemju arhitektiem un būvuzņēmējiem;
 • pastāvīgi pētīt un analizēt pasaules jumiķu tehnoloģisko pieredzi, kā arī veicināt jauno tehnoloģiju apguvi Latvijas tirgū.


 

No 2005 gada Latvijas jumiķu apvienība ir pilntiesīga IFD (Internationale Federation des Dachdeckerhandwerks) Starptautiskās jumiķu Federācijas locekle. Starptautiskā jumiķu federācija ir veidota Minhenē Vācijā 1952 gadā kā starptautisks sadarbības centrs nacionālo jumiķu apvienību un kompāniju atbalstam. Dotajā brīdī tās sastāvā ietilpst eiropas valstis ,āfrikas un ziemeļamerikas kontinenta pārstāvji .

Šajā sastāvā ir ne tikai nacionālās apvienības -tā sauktās pilnās un associētās ,bet arī ļoti daudz kompāniju un organizāciju partnera statusā.

Katru gadu tiek rīkoti starptautiski jumiķu federācijas kongresi,kas nodrošina ērtu platformu dialogiem starp nacionālajām apvienībām un partneriem. Pasākumi tiek rīkoti kādā no federāciju pārstāvošajām vālstīm.

Projekti

 

SIA "Produs" noslēdza ar LIAA līgumu  Nr. SKV-L-2023/27  par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros,   ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. 

 

+