Informācija par piegādi

Piegāde uz norādīto adresi

Mēs piedāvājam piegādes pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums nonāk pie jums ātri un droši. Mūsu uzņēmuma piegādes politika paredz, ka preces tiks piegādātas tieši uz jūsu norādīto adresi, un to laiks tiks noteikts pēc individuālas vienošanās ar mūsu menedžeri. Piegādes pakalpojums ir pieejams tikai darba dienās. Mūsu kurjers iepriekš ar jums sazināsies, lai pārliecinātos par piegādes adresi un paziņotu par paredzamo piegādes laiku.

Preču saņemšana PRODUS birojā

Ja jūs vēlaties paņemt savu pasūtījumu veikalā, mēs to sagatavosim Jums termiņā, par kuru vienojaties ar mūsu pārdošanas menedžeri. Lai saņemtu savu pasūtījumu, Jums būs jāapmeklē "Produs" veikals un jāuzrāda pasūtījuma numurs un personu apliecinošs dokuments. Mūsu veikala adrese un darba laiks ir norādīti mūsu mājas lapā. Kad pasūtījums ir gatavs saņemšanai, mēs sazināsimies ar Jums, lai paziņotu, ka to varat saņemt veikalā. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiek sagatavots un jums tiek sniegta kvalitatīva apkalpošana, lai jūs varētu saņemt savas preces ātri un efektīvi.

Piegāde uz pakomātiem

Ja Jūs izvēlaties saņemt savu pasūtījumu Omniva vai DPD pakomātos, Jums ir jāņem vērā noteikumi attiecībā uz precēm, ko var piegādāt uz pakomātiem. Preces izmērs nevar pārsniegt 39 x 38 x 64 cm un svaru līdz 30 kg (Omniva) vai ar izmēru, kas nepārsniedz 61 x 44 x 37 cm, un svaru līdz 30 kg (DPD).

Ja Jūsu preces atbilst šiem kritērijiem, Jūs varat izvēlēties piegādi uz Omniva vai DPD pakomātiem, un mēs nodrošināsim, ka Jūsu preces tiek droši un efektīvi nogādātas uz norādīto pakomātu. Piegādes laiks un cena atkarīgs no izvēlētā pakomāta atrašanās vietas un tā attāluma no Jūsu dzīvesvietas. Jūs varat atrast tuvāko Omniva vai DPD pakomātu vietni un adresi, apmeklējot Omniva vai DPD mājaslapas.

 

 

Nosūtīt ziņu

Uzdodiet sev interesējošu jautājumu

vai
Nav laika gaidīt? Zvani: 277 03 577
+